Aktualności
17.10.2017
Plast-Box wprowadza innowacyjne rozwiązanie

Plast-Box, producent opakowań z tworzyw sztucznych, znany ze swoich wyrafinowanych produktów niemal we wszystkich krajach w Europie, wprowadził do oferty opakowania z innowacyjnym zintegrowanym uchwytem.

29.06.2017
Plast-Box podsumowuje targi Interpack 2017

Plast-Box S.A., jeden z liderów w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych w Europie, po raz kolejny pojawił się na najważniejszej na świecie imprezie wystawienniczej branży opakowań, organizowanej w Düsseldorfie w dniach 04 -10 maja br.

7.04.2017
Plast-Box na Interpack 2017

Plast-Box S.A. jeden z najnowocześniejszych producentów opakowań z tworzyw sztucznych w Europie, weźmie udział w Międzynarodowych Targach Opakowań i Maszyn Pakujących Interpack 2017 organizowanych w Düsseldorf w dniach 04 -10 maja br.

7.02.2017
Plast-Box z nowym logo!

W ostatnich latach staliśmy się firmą rozpoznawalną na całym kontynencie. Sprzedajemy opakowania w formule B2B do międzynarodowych koncernów i do mniejszych spółek

11.01.2017
Plast-Box Gazelą Biznesu 2016

Plast-Box S.A., znany w Europie producentów opakowań z tworzyw sztucznych, został laureatem rankingu Gazele Biznesu 2016, w ramach którego wyróżniane są najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie polskie przedsiębiorstwa.

17.10.2017
Plast-Box wprowadza innowacyjne rozwiązanie

Plast-Box, producent opakowań z tworzyw sztucznych, znany ze swoich wyrafinowanych produktów niemal we wszystkich krajach w Europie, wprowadził do oferty opakowania z innowacyjnym  zintegrowanym uchwytem. Nowe uchwyty zapewniają łatwiejsze pobieranie wiader z podajników na liniach rozlewniczych, a także zwiększają ochronę opakowań podczas transportu.

Zaproponowane przez Plast-Box rozwiązanie pozwala na dostarczanie opakowań klientom, które mogą wyróżnić ich produkty na konkurencyjnym i wymagającym rynku. Zintegrowane uchwyty nie opadają na ściankę wiadra przez co nie zakłócają ekspozycji zdobienia.

– Jednym z głównych powodów wprowadzenia nowego rozwiązania było dostosowanie oferty do potrzeb rynku skandynawskiego – mówi Krzysztof Pióro, wiceprezes zarządu Plast-Box S.A. – Zamierzamy wciąż zwiększać sprzedaż i w Skandynawii, i na terenie całej Europy Zachodniej, gdzie opakowanie z innowacyjnym zintegrowanym uchwytem dobrze się sprawdzi – dodaje.

Plast-Box jest producentem opakowań rozpoznawalnym niemal na całym kontynencie, zaopatrującym przede wszystkim branżę spożywczą, a także podmioty oferujące wyroby chemiczne dla gospodarstw domowych, firm remontowych i budowlanych. Stale zwiększa udział w rynku europejskim i z powodzeniem konkuruje z wiodącymi firmami w Europie. Sprzedaje opakowania w formule B2B do międzynarodowych koncernów i mniejszych spółek.

Nowe zintegrowane uchwyty spółka proponuje dla wybranych modeli wiader 3l, 5l, 10l i zapowiada poszerzenie tej opcji dla kolejnych opakowań. Plast-Box jako producent opakowań przeznaczonych dla wielu podmiotów rynku realizuje najwyższe standardy jakościowe.

Plast-Box istnieje od 1983 r., a od 2004 r. jest notowany na GPW. Spółka posiada fabryki w Polsce i na Ukrainie, w których wykorzystuje maszyny i technologie najlepszych firm na świecie – również dzięki temu jest zaliczana do czołowych producentów twardych opakowań z tworzyw sztucznych w Europie.

  

*Do pobrania ulotka w formacie pdf

29.06.2017
Plast-Box podsumowuje targi Interpack 2017

Plast-Box S.A., jeden z liderów w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych w Europie, po raz kolejny pojawił się na najważniejszej na świecie imprezie wystawienniczej branży opakowań, organizowanej w Düsseldorfie w dniach 04 -10 maja br. Odwiedzający stoisko mogli obejrzeć flagowe produkty firmy, a także uzyskać informacje na temat pozytywnych zmian dokonywanych w spółce. Plast-Box gościł na terenie swojej ekspozycji przedstawicieli międzynarodowych koncernów, dystrybutorów i mniejszych spółek segmentu spożywczego i chemicznego.

– Targi w Düsseldorfie to dla nas bardzo ważne wydarzenie. Wspaniała okoliczność dla spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, możliwość zerknięcia na dorobek konkurentów, również zapoznania się z trendami estetycznymi i technologicznymi w branży – mówi Krzysztof Pióro, wiceprezes zarządu Plast-Box S.A. – Po raz pierwszy na imprezie targowej zaprezentowaliśmy nowe logo, nowe barwy firmy, po prostu nasz nowy wizerunek. Wszystkie elementy plastyczne mają służyć budowaniu obrazu spółki nowoczesnej, dynamicznej i przyjaznej – dodaje. 

Interpack 2017 zgromadził podmioty pochodzące ze 168 państw. Tegoroczna edycja targów przyciągnęła 2865 wystawców oraz 170,5 tys. gości, a całe przedsięwzięcie można określić jako imponujące. Gigantyczne hale wystawiennicze, rozległe parkingi, łatwość dotarcia do lotniska, dworca centralnego i centrum miasta.

Kolejne spotkanie targowe Interpack w Düsseldorfie zostanie zrealizowane za 3 lata,  w maju 2020 roku.

Plast-Box jest znaczącym wytwórcą opakowań z tworzyw sztucznych pracującym w formule B2B, który stale umacnia swoją pozycję w Europie. Wyroby spółki trafiają do renomowanych producentów żywności oraz chemii budowlanej i używanej w gospodarstwie domowym. Produkty Plast-Box są eksportowane do zdecydowanej większości krajów Europy, w tym między innymi do Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, oraz na wschód – głównie na Ukrainę i do Rosji.

7.04.2017
Plast-Box na Interpack 2017

Plast-Box S.A. jeden z najnowocześniejszych producentów opakowań z tworzyw sztucznych w Europie, weźmie udział w Międzynarodowych Targach Opakowań i Maszyn Pakujących Interpack 2017 organizowanych w Düsseldorf w dniach 04 -10 maja br.

– Jest to kolejna edycja targów, w której mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska – mówi Grzegorz Pawlak, prezes zarządu Plast-Box S.A. – W tym roku zmieniliśmy wizerunek naszego znaku firmowego a wraz z nim odświeżyliśmy cały system identyfikacji wizualnej. Na targach będziemy prezentować się z nowym logo oraz w odmienionej kolorystce. – informuje.

Stoisko Plast-Box usytuowane będzie w hali nr 9 box 9B21. Targi Interpack to największe światowe wydarzenie wystawiennicze skierowane dla branży opakowaniowej. 2700 wystawców z ponad 60 krajów obecnych na targach Interpack Düsseldorf przedstawi najnowsze trendy, innowacje i technologiczne nowinki.

Plast-Box jest spółką rozpoznawalną na całym kontynencie. Sprzedaje opakowania w formule B2B do międzynarodowych koncernów i mniejszych spółek. Jest producentem zaopatrującym przede wszystkim branżę spożywczą, a także podmioty oferujące wyroby chemiczne dla gospodarstw domowych, firm remontowych i budowlanych.

11.01.2017
Plast-Box Gazelą Biznesu 2016

Plast-Box S.A., znany w Europie producentów opakowań z tworzyw sztucznych, został laureatem rankingu Gazele Biznesu 2016, w ramach którego wyróżniane są najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie polskie przedsiębiorstwa.

Jest to już XVII edycja rankingu, zorganizowana przez redakcję dziennika Puls Biznesu.

– Uzyskanie po raz kolejny tytułu Gazeli Biznesu jest konsekwencją tego, że Plast-Box stale rozwija się. W minionym roku uzyskiwaliśmy satysfakcjonujące wzrosty wyników – mówi Krzysztof Pióro, wiceprezes zarządu Plast-Box S.A. – To miłe, że jest to szeroko dostrzegane i doceniane.

Gazela Biznesu to ranking promujący małe i średnie firmy, które prężnie działają na rynku i doskonale radzą sobie nawet w otoczeniu znacznie większych konkurentów. O tytuł Gazeli Biznesu może ubiegać się spółka, która w ostatnich 3 latach systematycznie zwiększała swoje przychody i ani razu nie odnotowała straty.

Plast-Box produkuje opakowania z tworzyw sztucznych, których odbiorcami zarówno w Polsce jak i za granicą są renomowane firmy z branży spożywczej i chemicznej. Główną pozycję asortymentową stanowią zaawansowane technologicznie, zamykane wiadra. Poza tym w ofercie całej grupy znajdują się skrzynki i produkty użytkowe, sprzedawane w sieciach handlowych. Spółka posiada fabryki w Polsce i na Ukrainie, w których wykorzystuje maszyny i technologie najnowszej generacji.