Oferta

Opakowania Plast-Box z recyklingu dla branży chemicznej

Warto zastanowić się nad zakupem opakowań wyprodukowanych w 60% z recyklatów. To idealne rozwiązanie dla wszystkich pakujących produkty non-food w wiadra. Można w ten sposób skutecznie promować swój wyrób i jednocześnie chronić przyrodę.

Opakowania z recyklatów pozwalają wykorzystać pełne spektrum możliwości, jakie daje technologia aplikacji etykiet IML. Możliwy jest również nadruk offsetowy. W rezultacie opakowanie utrzymuje wyrazistość kolorystyczną i zyskuje ekologiczny charakter.

Oferujemy dziś 5 bazowych kolorów regranulatu, ale wciąż pracujemy nad poszerzeniem gamy. Pracownicy naszego Działu Sprzedaży z przyjemnością udzielą informacji i wskazówek w zakresie kolorystyki i zdobienia opakowań.

Dowiedz się więcej
Typ/Bestimmung
Märkte
  • Märkte auswählen

Wiadra plastikowe – bezpieczne pakowanie żywności

Wiadra plastikowe spożywcze są produktami przystosowanymi specjalnie do przechowywania żywności. Umożliwiają hermetyczne zamknięcie niezbędne do zachowania świeżości artykułów spożywczych, przy czym w żaden sposób nie zmieniają ich smaku. Bezpieczeństwo opakowań Plast-Box zostało potwierdzone Certyfikatem BRC – międzynarodowym standardem bezpieczeństwa żywności wydawanym przez niezależną organizację British Retail Consortium.

Wygodny transport artykułów chemicznych

Pojemniki plastikowe są przystosowane także do przechowywania artykułów z branży chemicznej, takich jak: farby, kleje, proszki do prania czy też nawozy. Do ich pakowania wykorzystuje się najczęściej wiadra plastikowe z pokrywą umożliwiającą ich szczelne zamknięcie. Są znacznie lżejsze niż opakowania szklane i metalowe, ale jednocześnie wystarczająco mocne, aby wytrzymać transport i zapewnić przewożonej substancji odpowiednią ochronę.

Wiadra plastikowe z trwałymi i odpornymi etykietami

Wiadra dla Klientów mogą być zdobione za pomocą aplikacji IML, czyli technologii polegającej na nałożeniu etykiety już podczas formowania wiadra. W wyniku tego procesu etykieta zostaje trwale połączona z pojemnikiem. Takie rozwiązanie oznacza, że etykiety IML nie są narażone na odklejanie się a także nie są podatne na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Poza tym dzięki zastosowaniu tej techniki, grafika może obejmować całą powierzchnię wiadra plastikowego, w tym trudno dostępne miejsca.

Angebotsanfrage