Patrzymy w przyszłość i wierzymy, że możemy zmieniać ją razem.

Jeśli tak jak my działasz z pasją, chcesz się rozwijać i cenisz sobie relacje między ludźmi – dołącz do nas! Potrafimy dostrzec potencjał naszych pracowników, słuchać ich opinii i wspierać na każdym etapie kariery. Tutaj wykorzystasz swoje możliwości i włączysz się w kreowanie zrównoważonego rozwoju. Już dziś Twoja droga zawodowa może nabrać nowej jakości!

Miejsce pracy: Słupsk

Specjalista ds. Technologii IML

Dowiedz się więcej
PLAST-BOX S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy na stanowisku:

Zadania na stanowisku Specjalisty ds. Technologii IML:

  • budowanie relacji z dostawcami etykiet – oczekiwania, standardy jakościowe
  • koordynacja nad wdrażaniem nowych projektów graficznych w drukarniach offsetowych
  • nadzór nad prawidłowością plików graficznych przygotowywanych do druku
  • ocena dostarczanych etykiet pod względem wymogów jakościowych
  • przeprowadzanie testów nowych wykrojników/farb/technologii
  • pozyskiwanie nowych dostawców

Oczekiwania wobec kandydatek/kandydatów:

  • znajomość technologii druku offsetowego
  • znajomość zasad przygotowywania grafiki do druku
  • umiejętność współpracy z klientem zewnętrznym
  • sumienność i dobra organizacji pracy
  • umiejętności pracy samodzielnej, stawiania sobie celów i priorytetów
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się w mowie i piśmie
  • umiejętność myślenia analitycznego, przewidywanie i wyciąganie wniosków
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane doświadczenie poligraficzne)

Firma oferuje:

  • jasno sprecyzowaną ścieżka rozwoju zawodowego
  • interesującą pracę i zadania, pozwalające na rozwijanie umiejętności
  • profesjonalne wdrożenie na stanowisko pracy
  • współpracę w zespole specjalistów, otwartych na dzielenie się wiedzą, z pozytywnym nastawieniem
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia
  • dedykowane szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • system premiowy
  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy

Miejsce pracy: Słupsk

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV)  na adres korespondencyjny: „PLAST-BOX” S.A. Dział HR, 76-200 Słupsk, ul. Lutosławskiego 17 A lub e-mailem na adres: Katarzyna.Kakol@plast-box.com

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych z czytelnym podpisem. Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Technologii IML, ogłoszonego 10.09.2021 r. prowadzonego przez firmę Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast – Box S.A. w Słupsku.

Pracownik Produkcji Działu Wtryskarek / Pakowacz / Mieszacz Tworzyw Sztucznych

Zadania na stanowisku:

  • obróbka wykańczająca: odbieranie wyprasek, ocena wzrokowa, obcinanie z nadlewów i czyszczenie z ewentualnych nieczystości, liczenie i selekcja wyprasek, montaż rączek, ustawianie wykonanych wyrobów na paletę
  • przygotowanie jednostek transportowych zgodnie z obowiązującymi kartami materiałowymi i katalogami paletyzacji oraz systemem kodów kreskowych
  • mieszanie tworzywa i wzrokowa ocena jego jakości
  • zasypywanie tworzywa do zbiorników

  • gotowość prac w systemie zmianowym
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, lub do przyuczenia

  • specjalistyczne szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • atrakcyjny system premiowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV) na adres korespondencyjny: „PLAST-BOX” S.A. Dział Kadr, 76-200 Słupsk, ul. Lutosławskiego 17 A lub e-mailem na adres: kadry@plast-box.com.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji Działu Wtryskarek / Pakowacz / Mieszacz Tworzyw Sztucznych, ogłoszonego 26.05.2020 r. prowadzonego przez firmę Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast – Box S.A. w Słupsku.

Jednocześnie oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie danych było dobrowolne.

podpis

Technik Automatyk

  • zabezpieczenie ciągłości procesu produkcyjnego w zakresie urządzeń automatyki
  • uruchamianie urządzeń instalacji automatyki
  • konserwacja i naprawa urządzeń automatyki
  • diagnozowanie usterek i ustalanie ich przyczyny
  • kontrolowanie bieżącej pracy urządzeń produkcyjnych

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub do przyuczenia
  • minimalna znajomość mechaniki/automatyki
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność (praca zmianowa, nocna)

  • specjalistyczne szkolenia
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i osobistego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji na stanowisko Technik Automatyk, ogłoszonego 26.05.2020 r. prowadzonego przez firmę Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast – Box S.A. w Słupsku.

podpis

Upuść pliki tutaj lub
Max. file size: 5 MB, Max. files: 5.
    To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.